ב 8.1.15, יום חמישי, במרכז ת"א

סדנה לנשים

איך למצוא, למגנט ולהחזיק

מפגש מלא אנרגיה שיציתו בך את התשוקה ויראו לך
כיצד להיות אישה נשית עוצמתית ובטוחה
ולמשוך אליך את הגבר שיחזר, יתאהב וירצה להישאר איתך
באהבה ובתשוקה מתמשכת ומתעצמת

כשתלמדי את מודל הרמזור, תוכלי לדעת :

ההרצאה המובילה הישר מלונדון מביה"ס הטוב בעולם למערכות יחסים

שקופית קודמת
שקופית הבאה
הרשמי לקבלת מידע נוסף:
תוכנית הערב:
19:30-20:00 הרשמה, מינגלינג וסגירת דלתות
20:00-20:30 מה מונע מאיתנו למצוא ולהכנס לקשר
20:30-21:00 מודל ה”רמזור” למציאה, משיכה ושמירה על האחד
21:00-21:15 הפסקה, כיבוד ומינגלינג
21:15-22:30 סימולציות, שאלות-תשובות וסיכום
עם מה תצאי מהמפגש?
  • תעברי מלהיות המחכה ללהיות הבוחרת
  • תביני מיהו הטיפוס בדיוק שאת מחפשת
  • תדעי בדיוק מה עליך לעשות על מנת למצוא את הגברים שהם הטיפוס שלך
  • תקבלי המון אנרגיה ומוטיבציה למצוא את הגבר שאת מחפשת
  • תצאי עם ידיעה ברורה היכן למצוא
  • תכירי חברות פנויות חדשות שיש לכן שפה משותפת ומטרות משותפות לצאת יחד

*** 2015 זו השנה שלך למצוא את אהבת חייך ***

איפה:  במרכז הבית, החשמונאים 99 תל אביב
סך כל עלות ההשקעה שלך 157 ש”ח בלבד במקום 227 ש”ח בהרשמה מוקדמת.
הרשמה מוקדמת עד ל 6/1/15
לאחר מכן המחיר יעלה ל 227 ש”ח
אילנית קורן
המנטורית המובילה בישראל ליצירת חיי אהבה
מרצה ומנחת סדנאות למטפלים, רופאים, באקדמיה, לסינגל’ס, לזוגות, לאירועים פרטיים וארגוניים 
בעלת MA בפסיכולוגיה ארגונית וניהול משאבי אנוש
פרשנית בתוכנית “דייט בחשיכה”, “היפה והחנון”, “המקצוענים” ועוד

המלצות

"ביום שישי האחרון בשעות הצהריים הזדמן לי במקרה לראות אותך בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10 ותוך כדי הקשבה לדברייך נדהמתי לראות אותך. את הבחורה המקסימה שעזרה לי להיפתח לעולם הנשים . אני יכול רק להודות לך על העזרה שנתת לי. רציתי שתדעי שזמן לא רב לאחר מכן התחלתי לצאת עם נשים, הכרתי את אישתי(אני התחלתי איתה) והיום אנו נשואים + 2 בנות מקסימות."
יוסי
בת 32, עו"ד, הייתה בעשרות רבות של דייטים שאף אחד מהם לא המשיך לדייט הבא. היה לה חבר כשהייתה סטודנטית אך כלום מאז. "הגעתי לאילנית לאחר שהגעתי למצב של תסכול, בו הכרתי בחורים רבים דרך אתרי ההיכרויות, קיבלתי פניות, שיחת הטלפון זרמה והגענו לדייט אך אף פעם לא היה המשך. היו דייטים הזויים אך היו גם כאלה שהרגשתי שהכול זרם, לא הפסקנו לדבר והיה מאוד מעניין אך בסוף הם אמרו לי שזה לא זה, שאני חזקה מידי, שלא הייתה כימיה. במפגשים עם אילנית הבנתי שלא הבאתי את עצמי ואת הנשיות שלי ולמדתי אתה ליצור שיחות אישיות יותר עלי ועליו , התחלתי לטפח את עצמי יותר ולמדתי מה ואיך ללבוש כדי להדגיש יותר את הנשיות שלי. למדתי גם להתחבר יותר לרצונות ולצרכים שלי ולמצוא את האיזון בין להשתלט על השיחה לבין להיות מובלת לגמרי ואז נוצרה יותר כימיה".
ענת

המלצות מטפלים

עו"ס גבו וייס, פסיכותרפיסט ומטפל מיני מוסמך, בעל קליניקה פרטית ברחובות "עבדנו יחד במספר לא קטן של מקרים מורכבים ביותר, אשר דרשו רגישות אדירה, גמישות, יכולת תקשורת גבוהה עם המטופל ואיתי. בחלק מהטיפולים, עמדת בנפשך בחזית אל מול מטופלים אשר חשו קושי רב להיות במגע אנושי קרוב. במקרים אלו, תמיד היה לך מקום להכיל, להבין תהליכים מורכבים של העברה והעברה נגדית, ותמיד יכולנו לחשוב יחד, כצוות מטפלים, על כיוון המשך הטיפול, הכיוון שיהיה הטוב ביותר עבור המטופל והתפתחות הטיפול. גם כשכמטפל רציתי להוביל בכיוונים יצירתיים משלי, תמיד ידעתי שנוכל לדבר על כך עד ששנינו נבין לעומק את תכנית הטיפול ותמיד הייתי בטוח שאת הולכת איתי וסומכת עליי. הרגשה זו שלי איתך היא הלב של עבודה משותפת במשולשים טיפוליים. מכל חשיבה משותפת איתך, הרגשתי שאני לומד ומרחיב את הבנתי ושיש לי את הזכות לראות את הדברים דרך העיניים שלך"
גבו וייס
ליאת דורי - פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומינית מוסמכת לכל המטפלים היכרותי עם אילנית הינה רבת שנים. עבדנו במשותף עם סוגים שונים ומגוונים של מטופלים בעלי קשת רחבה של קשיים ומורכבות. אילנית הינה אשת מקצוע מעולה בעלת יכולות רגשיות וקוגניטיביות אשר מאפשרות יצירת קשר אישי טיפולי ממוקד מטרה אך עם זאת אמפטי ומכיל במידה נאותה. היא בעלת ניסיון ידע ובשלות רגשית הנדרשים להתערבויות עדינות מעין אלו. מניסיוני, אני יכולה להעיד כי המטופלים נתרמים מאד מהאפיק החוויתי והיישומי אשר מתנהל בסביבה מוגנת עם חשיפה הדרגתיתלעולם שבחוץ. גם המטפל מקבל "חומרים" מציאותיים שניתן לעבוד איתם בטיפול ולקדם את המטופל אני ממליצה בחום הן על המהות של העבודה במשולש הטיפולי והן על אילנית כצלע במשולש זה"
ליאת דורי
עו"ס מירב שרון, מטפלת מינית מוסמכת, במרפאה פרטית ברעננה ובמרפאה ציבורית למרכז האישה " אני מכירה את אילנית ועובדת אתה כבר 4 שנים. אנחנו עובדות בשיתוף פעולה מלא, אני סומכת עליה, יש לה רגישות מאוד גבוהה, היא עובדת עם מטופלים בהתאם לקצב שלהם ועוזרת להם ללמוד איך לייצר קשר עם אישה מ-א'. כיום היא מלווה מטופל שלי, יוצאת אתו ל-"שטח" ע"מ שירגיש ביטחון בשלב יצירת קשר התחלתי. מדובר במטופל שהגיע לטיפול כאשר הוא סובל מחרדות, התחיל לקחת טיפול תרופתי וכיום אין לו צורך בתרופות, החרדות פחתו, הוא כבר התנסה מספר פעמים ב-"להתחיל" עם נשים. הוא עדיין בתהליך של טיפול ובמקביל אילנית מלווה אותו בחלק של היישום בשטח. לאורך כל התהליך יש ביני לבין אילנית קשר שוטף לגביו. אני ממליצה בחום על אילנית כדייטולוגית למטופלים שצריכים עזרה בשלבים הראשונים של יצירת קשר עם נשים"
ליאת שרון
אתר קורסים מתקדם מבית
 
סקולילנד
דילוג לתוכן